Vrh T

1.5. se Rixí narodilo 7 krásných štěňátek, 6 pejsků a jedna fenečka. Všechna štěňátka jsou standardní s minimem bílé barvy.

Všechna štěňátka jsou už v nových domovech.

Fotogalerie štěňátek

Narození


Jeden týden

Všechna štěňátka už váží kolem kila :-).


14 dní

Štěňátka oslavili čtrnáctideniny vážením a odčervením. Moc nadšení neprojevovali :-)
Váhy : světlemodrý 1450g, béžový 1750g, modrý 1530g, černý 1550g, šedý 1430g, zelený 1610g, červená 1420g,


3 týdny

Štěňátka už mají zoubky, prochází se po porodní bedně, občas si dají granulky, ale mámino mlíčko stále vítězí.


4 týdny

Štěňátka jsme opět zvážili a toto je výsledek : Tanguo 3050 g, Tatendu 3610 g, Taurus 3250 g, Tawango 3400 g, Thabo 3280 g, Theseus 3510 g, Trixí 3060 g.


5 týdnů

Téčka nám krásně prospívají, granulky jim moc chutnají a je jedno jestli jsou jen tak, nebo ochucené jogurtíkem :-). Mámino mlíčko a nebo piškotky si samozřejmě také nenechají nikdy utéct. Veškeré návštěvy nadšeně vítají ostrými zoubky.


6 týdnů

Téčka už váží víc jak 5 kg, třetí odčervení přijali nadšeně, tabletka v jogurtíku je prý velká mňamka :-).


7 týdnů


8 týdnů

Za tyto fotky a za nové fotky ve fotogalerii jednotlivých štěňat vděčíme Kateřině Novotné :-).


9-10 týdnů

Kluci říkali, že jezdit na výlety do přírody je príma, ale že to chce nějaký vzrůšo a tak jsme vyrazili do velkoměsta, teda do Napajedel :-).Také museli zaskočit za tetu Ančí, která hárá, v Agility kroužku a pomazlit se s dětmi z příměstského tábora. Užívali si toho všichni, děti i naši kluci, ti si při té příležitosti okoukli i agility překážky. Nejvíc se jim líbil tunel, protože byl větší než jaký mají doma :-).

3 měsíce

Kluci jsou už kompletně očkovaní. Pravidelně jezdí autem. Denně chodí na procházky, buď do přírody, nebo po městě, sem tam navštíví psí školku, nebo vyrazí na nějakou návštěvu. Zvládají základní povely a samozřejmě doma udržují čistotu.


Fotogalerie jednotlivých štěňátek

Světlemodrý – T A N G U O –  ODJEL DO NOVÉHO DOMOVA 

Tanguáček je velice milý a přítulný pejsek který čeká na toho pro koho se stane středobodem vesmíru :-).Černý – T A W A N G O –  ODJEL DO NOVÉHO DOMOVA 

Tawangáček je pohodář který je spokojený se vším, ale to neznamená, že je to jen takový gaučový povaleč :-). Moc rád papá a za pamlsek by si nechal koleno vrtat :-) a tak se moc snaží poslouchat aby si ho zasloužil :-).Šedý – T H A B O –  ODJEL DO NOVÉHO DOMOVA 

Thabulínek je veselý a akční kluk který nadšeně uvítá každou zábavu :-).Béžový – T A T E N D U –  ODJEL DO NOVÉHO DOMOVA 


Modrý – T A U R U S –  ODJEL DO NOVÉHO DOMOVA Zelený – T H E S E U S –  ODJEL DO NOVÉHO DOMOVA Červená – T R I X Í –  ODJELA DO NOVÉHO DOMOVA 


Informace

Maminka: Rixí ( Larix Katama King )
CAC, DKK + DLK 0/0. Rixí je klidná, vyrovnaná, přátelská a snadno ovladelná. Toto budou její poslední štěňátka.

Tatínek: Multichampion Bomani Irsania
šampion Česka, Slovenska a Polska, DKK + DLK 0/0, OCD + LTV + spondilossa negativní, Lesní a Barvářské zkoušky. Více o něm najdete na www.bomani.cz.

Porodní váhy:

světlemodrý 530 g
béžový 650 g
modrý 600 g
černý 520 g
šedý 600 g
zelený 720 g
červená 570 g

Jména

Pejsci:
Tanguo
Tatendu
Taurus
Tawango
Thabo
Theseus
Fenka:
Trixí