Historie

Výpis psíků naší smečky, kteří bohužel již nejsou mezi námi.

LARIX
Larix, zkráceně ji říkáme Rixí. Jak rostla líbila se mi čím dál víc. Dokonce jsem chvíli uvažovala, zda si ji nenechat místo Laury, ale toho rošťáka by se doma nikdo …  pokračovat ve čtení»

JULIA
Z Wanylčina (Akawanga Ascaris Sea) posledního vrhu jsme si nechali doma fenečku Julii. Julinka se narodila 15. 4. 2004. Jejím tatínkem je Cleo ze Sulické tvrze … pokračovat ve čtení»

ARWILA

Arwilka je zakladatelkou našeho chovu rhodéského ridgebacka. Celým jménem Arwila Ropotamo se narodila 13. 8. 1989 v prvním vrhu rhodéských ridgebacků v ČSSR a bez nadsázky …  pokračovat ve čtení»

DALIA

Dalinka – Dalia Ropotamo se narodila 20. 8. 1989, její rodiče byli Idefix vom Isareck a Akena Šumbera. Ji i Arwilku jsme si brali z chov. st. Ropotamo současně a tak spolu vyrůstali jako …  pokračovat ve čtení»

ANAR

Anárek, celým jménem Anar pod Ještím se narodil 3. 11. 1984, jeho rodiče byli Alva pod Petrovem a Alka z Ka-Mir. Anárek byl úžasně milý, učenlivý, poslušný a naučil mě mnohému o soužití se psy …  pokračovat ve čtení»

AKAWANGA

Akawanga Ascaris Sea (říkali jsme ji Wanylka) se narodila 25. 7. 1997. Její tatínek byl Glenaholm Bravura a maminka Celia Katama. Z jejího druhého vrhu … pokračovat ve čtení»

FAKIRA

Kirunka (vlastním jménem Fakira Katama King) se narodila 3. 5. 2000. Její tatínek byl Aldachir Pacifik a maminka Wanylka (Akawanga Ascaris Sea) …  pokračovat ve čtení»

CYRANO
Naši smečku doplňuje pes plemene basenji Cyrano Ekibondo, který se narodil 12. 12. 2000. Cyreček je uznaný jako chovný a na výstavách získal mimo jiné tituly … pokračovat ve čtení»

LAURA
Kirunčina čtvrtého a zárověň posledního vrhu, jsem si původně nechtěla nechat žádnou fenečku, ale vše nakonec dopadlo jinak. Když štěňátkům bylo pár dnů …  pokračovat ve čtení»

RANEŽKA
Z Jůlinčina posledního vrhu jsme si doma nechali fenečku. Oficiálně se jmenuje Ranežka, ale my jí říkáme Anynka. Narodila se 9. 7. 2011 a její tatínek je multišampion Sorbonne, import NL. pokračovat ve čtení»

VICTORIA QUEEN
Z Anynčina ( Ranežka ) druhého vrhu jsme si nechali fenečku. Oficiálně se jmenuje Victoria Queen, ale my ji říkáme Viki, Vikinka, Vikýřníček. Viki se narodila 16.9.2015 a její tatínek je multišampion Artaban Cieply Dom, import PL. …  pokračovat ve čtení»